Ogłoszenie

PustaMiska - akcja charytatywna

#1 2012-04-13 00:04:21

 CzarnyUrok:*

http://www.mkk.pun.pl/_fora/mkk/gallery/2_1333829284.png

38755301
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 42
Punktów :   

"Zielona Mila" S. King

Witam! W związku z tym iż jest późno streszczę się w paru zdaniach. Mam nadzieję, że przemówi to do Was drodzy użytkownicy.


"Zielona Mila" to druga książka Kinga, którą przeczytałem. Zarówno "Misery", jak i ta książka bardzo mi się podobały. Muszę się przyznać, że "Mila" mnie wzruszyła i to czasami do łez. Nie jest to fantastyka. Raczej coś na pograniczu thrillera z elementami zjawisk paranormalnych. Pełno w książce tajemniczości, jak i też grozy i może nie niebezpiecznych, ale zbrodniczych wątków. Historię opowiada były pracownik więzienia, z bloku, w którym wykonywano karę śmierci. Opowiada historię jednego z więźniów, oskarżonego o zamordowanie dwóch dziewczynek. Ten pracownik odkrywa zaskakującą prawdę o skazańcu, prawdę, która powoduje, że zaciska się gardło... Dlaczego? Przeczytaj, a się dowiesz. Warto przeczytać, nie tylko dlatego, że czyta się szybko czy że książka wciąga. Warto, ponieważ jest napisana takim zwykłym językiem, jest napisana tak jakoś ciepło, mimo że mówi o tak brutalnych stronach ludzkiego życia. I trafia do czytelnika. Moim skromnym zdaniem jest to jedna z niewielu książek pana Kinga, którą z chęcią przeczytałem.


Serdecznie Polecam
CzarnyUrok:*


Każda hipokryzja prowadzi do herezji, która wyniszcza naród od środka ~ CzarnyUrok:*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.navigator.pun.pl www.crafttribes.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.speedwaymanager.pun.pl www.real-craft.pun.pl